Erzurum Çaşır Otu Salamurası 3 Kg - Niler Şarküteri | Erzurum Yöresel Ürünler
  • Text
Erzurum Çaşır Otu Salamurası 3 Kg
(0 Değerlendirme)
Çaşır otu, taze ve salamura olarak tüketildiğinde damakları büyüler. Özel işleme sürecimizle korunan özgün aromasıyla sofranıza lezzet katıyor.
Taze ve salamura çaşır otunu denemek, yemeklerinize eşsiz bir lezzet katmanın yanı sıra sağlıklı bir alternatif de sunar.
Stok Kodu : FT4WMBD
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı
(KDV Dahil)
:
420.00 TL
24 Saat İçerisinde Kargoda
Ürünümüz, 3 kilogramlık dayanıklı bidonlarda salamura olarak size ulaştırılır. Bu sayede tazeliği korunur ve uzun süre kullanım imkanı sunar.
Kargo Ücreti : 120.00 TL
Sepette 2,000.00 TL ve üstü için kargo bedava

ÇAŞIR (Erzurum Çaşırı) Erzurum'un Dağlarında kendi kendine yetişen bir ot çeşididir. Dağlardan toplanarak yaprak ve kökü temizlendikten sonra haşlanarak acı suyu atılır ve tuzlu suyla salamura yapılarak satışa sunulur. Genellikle sabah kahvaltılarında tüketilir.

Çaşır'ın Şeker Hastalığına çok iyi geldiği söylenir.

Çaşır Otu Salamurası: Erzurum'un Eşsiz Lezzeti!

Erzurum ve çevresinde özenle yetiştirilen çaşır otu, kendine özgü benzersiz kokusu ve lezzetiyle bilinen bir mucize bitkidir. Şimdi, bu eşsiz lezzeti sofranıza getirmenin tam zamanı!

Özgün Aroma: Çaşır otu, taze ve salamura olarak tüketildiğinde damakları büyüler. Özel işleme sürecimizle korunan özgün aromasıyla sofranıza lezzet katıyor.

Çeşni Dolu Lezzet: Taze ve salamura çaşır otunu denemek, yemeklerinize eşsiz bir lezzet katmanın yanı sıra sağlıklı bir alternatif de sunar.

Pratik Ambalaj: Ürünümüz, 3 kilogramlık dayanıklı bidonlarda salamura olarak size ulaştırılır. Bu sayede tazeliği korunur ve uzun süre kullanım imkanı sunar.

Hemen Sipariş Verin: Erzurum'un en özel ürünlerinden biri olan çaşır otu salamurasını denemek için şimdi sipariş verin. Sofranıza sağlık, lezzet ve özgünlük katmanın keyfini çıkarın!

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
google-site-verification=vUjNBzfmNC70RBOgSut2GLlFC8zLSy2jbTWmMqrBHP8