Hatay Lavaş Peyniri 1 Kg - Niler Şarküteri | Erzurum Yöresel Ürünler
  • Text
  • Text
Hatay Lavaş Peyniri 1 Kg
(0 Değerlendirme)
El yapımı olan Hatay Lavaş Peyniri, katkı ve koruyucu madde içermeyen doğal bir üründür.
Doğal ortamlarda beslenen hayvanların sağladığı sütlerin, yöreye özgü mayalarla işlenerek üretilen enfes Lavaş Peyniri ile sofralarınıza lezzet katıyoruz.
Stok Kodu : RADUJBG
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı
(KDV Dahil)
:
290.00 TL
24 Saat İçinde Kargoda
Kargo Ücreti : 120.00 TL
Sepette 2,000.00 TL ve üstü için kargo bedava

Hatay'ın zengin peynir geleneğinden ilham alarak, sizin için özenle hazırladığımız Hatay Lavaş Peyniri, doğal ortamlarda yetişen ineklerin beslediği taze sütlerden günlük olarak üretilmektedir.

Doğal ortamlarda beslenen hayvanların sağladığı sütlerin, yöreye özgü mayalarla işlenerek üretilen enfes Lavaş Peyniri ile sofralarınıza lezzet katıyoruz. Tost ve pizzalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu peynir, kaşar peyniri gibi harika bir erime özelliğine sahiptir.

Tuz oranı özenle ayarlanmış ve özel bir yöntemle kaynatılan Lavaş Peyniri, ardından şoklanarak soğuk tuzlu su içinde dinlendirilmektedir. Bu özel işlemler sayesinde ürünümüz, tazeliğini ve kalitesini koruyarak sizlere ulaşmaktadır.

El yapımı olan Hatay Lavaş Peyniri, katkı ve koruyucu madde içermeyen doğal bir üründür. Her diliminde Hatay'ın eşsiz lezzetini hissedeceğiniz bu peyniri deneyerek, yöresel bir lezzet yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız?

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
google-site-verification=vUjNBzfmNC70RBOgSut2GLlFC8zLSy2jbTWmMqrBHP8