Tabaklı Karakovan Petek Balı 1 Kg - Niler Şarküteri | Erzurum Yöresel Ürünler
  • Text
Karakovan Petek Balı 1 Kg
(0 Değerlendirme)
Sağlıklı ve Lezzet Dolu Bir Doğal Şifa: Tabaklı Karakovan Petek Balı! Arıların özenle topladığı organik çiçeklerin doğal armağanı olan bu muhteşem bal, damakları şenlendirirken, sağlığınıza da destek olur. Enerjinizi artırın, bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve doğanın en iyisini sofralarınıza taşıyın! Şimdi keşfetmek için tıklayın!
Tabaklı Karakovan Petek Balı, doğanın eşsiz bir armağanı olan organik arıların özenle topladığı çiçeklerden üretilir. Bu doğal ve katkısız bal, sağlığa olan olumlu etkileriyle bilinirken, enfes tadıyla da damakları şenlendirir. Şimdi sağlıklı ve lezzetli bir tercih yaparak, doğanın sunduğu bu benzersiz lezzeti keşfedin!
Stok Kodu : CH69U9G
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı
(KDV Dahil)
:
595.00 TL
24 Saat İçinde Kargoda
Kargo Ücreti : 120.00 TL
Sepette 2,000.00 TL ve üstü için kargo bedava

Tabaklı Karakovan Petek Balı, eşsiz doğallığı ve benzersiz lezzetiyle sofralarınıza sağlık ve keyif katmak için ideal bir seçenektir. Doğanın en saf armağanlarından biri olan karakovan petek balı, özenle seçilmiş arıların emeğiyle, tabaklarınıza lezzet ve besleyici bir hazine sunar.

Her damlası titizlikle işlenmiş, organik çiçeklerin özünden toplanan bu muhteşem bal, tamamen doğal ve katkısızdır. Şeffaf ve kristalize olmayan dokusuyla, içerdiği vitaminler ve mineral bakımından zengin içeriğiyle sağlığınıza dost bir tercihtir.

Tabaklı Karakovan Petek Balı'nın enfes tadı, damak zevkinize hitap ederken, sağlığınıza olan olumlu etkileriyle de sizi kendine hayran bırakacak. Antioksidanlarla dolu bu doğal şifa kaynağı, enerjinizi artırırken bağışıklık sisteminizi de güçlendirir.

İster kahvaltı sofralarınızın baş tacı olsun, ister tatlılarınıza eşlik etsin, bu özel bal her lokmasıyla size doğanın en iyisini sunar. Şimdi tabaklı karakovan petek balını keşfedin ve sağlık dolu bir yaşamın tadını çıkarın! Sipariş vermek için hemen tıklayın ve bu benzersiz lezzeti sofralarınıza taşıyın!

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
google-site-verification=vUjNBzfmNC70RBOgSut2GLlFC8zLSy2jbTWmMqrBHP8